Remondijärgne koristus


Peale igat remonti ja ehitust on parim valik tellida puhastutööd firmalt. Põhjuseid miks nii käituda on palju, üheks näiteks võime tuua pahtlitolmus, mis leiab tee igalepoole.

Millal peaks tellima remondijärgset koristust?

Remondijärgset koristust tuleks tellida peale igat pisimaid, kui ka suuremaid remonttöid. Sellega säästate nii enda aega, närve ja võite kindlad olla, et pinnad mis vajavad puhastamist on peale tööde teostamist puhtad ja kahjustamata. Samuti ei tohiks jätta koristusfirma otsimist viimasele minutile. Kui plaanite remont või ehitustöid, siis võite juba enne tööde alustamist võtta ühendust koristufirmaga.

Kui midagi võib juhtuda, küll ta siis ka juhtub.

Nagu Murphy seadus ütleb “Kui miski võib minna valesti, siis läheb see valesti”. Isegi kui pinnad on Teil kaetud ilusti ja korralikult võib juhtuda, et kuhugi kukub mõni värvipiisk, pahtlisegu vms aine, mis peale mõnda aega kivistub. Sellisel juhul võib valesid puhastusmeetodeid kasutades aluspinna jäädavalt ära rikkuda.

Miks on mõistlik tellida koristustöid firmalt?

Nagu eelnevalt mainitud liigub pahtlitolm igalepoole ja valesid töövõtteid kasutades võite rikkuda oma pinnad jäädavalt. Seega peale remonti ei saa kahjuks öelda “Ise tehtud, hästi tehtud”. Eriti tänapäeval, kui tullakse välja erinevate uute pinnamaterjalidega peab koristustöid läbiviiv inimene olema väga täpselt kursis pindade eripärade ja puhastusvahendite sobiusega.

Lisaks on koristusettevõtetel olemas kõik vajalikud erivahendid ja erikoristustarvikud, millega on võimalik ka kõige raskemini ligipääsetavad kohad ära puhastada.