Pehme mööbli puhastamine


Pehme mööbli puhastust teostame spetsiaalse aine ja tekstiilihooldusmasinaga, mille abil eemaldame mustuse ja Teie mööbel on justkui uus. Jaekaubanduses saadaolevad vahendid kahjuks alati ei suuda puhastada pindu piisaval määral ja valesti kasutamisel võivad rikkuda Teie mööbli jäädavalt.

Kui sageli tuleb pehmet mööblit puhastada?

Olenevalt mööbli kasutusotstarbest on mõistlik pehmet mööblit puhastada vähemalt 1 korral aastas. Kindlasti ei tohiks oodata viimase hetkeni, et tellida mööblile puhastust.

Kindlasti ei soovita me Teil pehme mööbli puhastust teostada jaekaubanduses saadaolevate vahenditega, need ei võimalda kogu mustust kätte saada. Võib juhtuda hoopis, et mustus liigub veel sügavamale pinna sisse ning hilisemal puhastusel on seda juba tärksa raskem kätte saada, kui mitte võimatu.

Pehme mööbli puhastuse korral tasub silmas pidada ka asjaolu, et pärast puhastust võib kuluda kuni 24 tundi mööbli kuivamiseks. Kõik sõltub ruumi ventilatsioonist, tekstiili eripärast ning struktuurist.

Kellele on pehmemööbli puhastus mõeldud?

Väga suur osa meie kliente on eraisikud, kelle peres on lapsi või lemmikloomi ja seega on neile just suureks abiks meiepoolne pehmemööbli puhastus. Samuti kasutavad meie teenuseid ärikliente, kes sõltuvalt kasutusintensiivusest puhastavad regulaarselt oma kontori pehmet mööblit ühest kuni nelja korrani aastas.

Meie poolt kasutatavad kemikaalid on täiesti ohutud inimestele ja lemmikloomadele. Teenus on soovitatav ka allergikutele kuna puhastus eemaldab kangast üleliigse tolmu ning ka erinevad bakterid, sealhulgas tolmulestad kelle väljaheited on ühed peamised allergiatekitajad.

Milliseid mööbliesemeid reeglina puhastame?

Reeglina ärikliendid soovivad puhastada oma kontoritoole, kellel on kontoris diivan, siis ka seda. Eraklientide puhul on meie peamiseks tööks diivanipuhastus või voodipuhastus.

Milline näeb välja mööbli puhastamine?

Puhastust teostame spetsiaalse aine ja tekstiilihooldusmasinaga, mille abil leotatame mustuse lahti, harjame pinna üle ning lõpuks loputame kinnitunud mustuse välja.

Me puhastame tekstiilist diivaneid, kontoritoole, tugitoole, tumbasid ja teisi tekstiilist mööbliesemeid, mida on võimalik puhastada.