Heldris OÜ


Oleme väike Eesti kapitalil rajatud ettevõte. Oleme pühendunud pakkumast kõrgeima kvaliteediga teenust oma äriklientidele ja eraklientidele juba alates 2011 aastast. Koristustöid pakume kolmes eri linnas: Tallinnas, Tartus ja Rakveres.

Meie igapäevaste klientide seas on väiksemaid kontoreid (al. 35m2) kuni suuremate alates 1000m2 suuruste pindadeni. Samuti on meie portfellis erinevaid eraklientide eramuid.

Meie missioon

Meie missiooniks on pakkuda oma klientidele väärtust puhta keskkonna läbi, et meie kliendid saaksid pühenduda täielikult oma tegevustele. Lähtume alati kliendi eripärast ja soovidest koristusplaane koostades, sellega tagame suurepäraselt organiseeritud teenuse oma klientidele.

Kvaliteet

Meie jaoks on meie praegused kliendid samatähtsad kui uued. Oma praegustele klientidele ja koostööpartneritele oleme väga tänulikud. Nemad annavad meile regulaarset tagasisidet tööde ja teenuste osas, et saaksime oma töös veelgi paremad olla ja oma kliente võimalikult hästi teenindada.

Garantii

Koostöös IF P&C kindlustusfirmaga pakume oma praegustele ja tulevastele klientidele varavastutuskindlustust. See tähendab, et kui meie tööde käigus peaks midagi juhtuma ja kliendi vara purunema, siis kindlustus korvab tehtud kahjustused ja teeb kliendi juures kõik korda.