Akende pesu


Akende ja klaaspindade pesemine on tänapäeval lausa elementaarne. Lisaks on puhtad aknad tähtsad, et ruumi siseneks piisavas koguses valgust. Mustad ja määrdunud kohad akendel on väga silmatorkavad ja seega ei jää just kõige meeldivab mulje toasviibides.

Kui sageli tuleb aknaid pesta?

Soovitav on aknaid pesta regulaarselt kaks korda aastas. Kuid sõidutee, vaiku ja õietolmu eraldavate puude läheduses asuvaid aknaid tuleb pesta tihedamini. Regulaarne akende pesu pikendab Teie aknaklaaside eluiga.

Tihtipeale jäetakse akende pesu viimase hetkepeale ja seega võivad olla tekkinud juba püsivad kahjustused klaasidele. Meie soovitame aknaid pesta ka siis, kui akendest on veel võimalik läbivaadata.

Klaaspinnad võivad olla väga erinevad.

Tänapäeval kasutatakse klaasi palju rohkem kui vanasti. Erinevad äriklientidele ja eraisikutele mõeldud uusarendused planeeritakse niimoodi, et võimalikult palju loodusliku valgust jõuaks ruumidesse. Tänu sellele faktorile on ka ruumide energiakulu väiksem, päike valgustab ja soojendab.

Milliseid klaaspindu me peseme?

Lühidaltöeldes peseme kõiki klaaspindu. Peseme erinevate majade suuri klaasfassaade, klaasvaheseinu ja uksi, kõiki avatavaid aknaid nii kontorites kui ka eramajades. Kõrgete klaasfassaadide pesemise jaoks kasutame nii redeli kui ka tõstuki abi.